PRACA
SPECJALISTA DS. KADROWO-PŁACOWYCH

Miejsce pracy: Daleszyce
Region: świętokrzyskie

Zakres zadań:
- zapewnienie płynnego funkcjonowania procesów kadrowo-płacowych w firmie,
- kompleksowe prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnieniem, zmianami warunków zatrudnienia, rozwiązaniem stosunku pracy,
- naliczanie wynagrodzeń pracowników,
- sporządzanie zgłoszeń i rozliczeń do ZUS, US, GUS, PEFRON w zakresie kadrowo-płacowym,
- prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, rozliczanie delegacji,
- nadzór nad szkoleniami BHP,
- udział w kontrolach z urzędów (ZUS, PIP) oraz audytach wewnętrznych,
- monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i podejmowanie wymaganych przez nie działań,
- przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby firmy,
- dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,
- zapewnienie poprawnego i terminowego przepływu informacji.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym,
- dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych,
- znajomość pragramu Płatnik,
- umiejętność raportowania i analizy danych,
- mile widziane doświadczenie w oddelegowywaniu do pracy za granicą,
- znajomość MS Office (w szczególności Excel),
- samodzielność w działaniu, odpowiedzialność,
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
- dokładność, sumienność i terminowość,
- otwartość na zmiany i ciągłe doskonalenie,
- zaangażowanie i identyfikowanie się z firmą.

Oferujemy:
- ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- rozwój zawodowy, możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
E: rekrutacja@furmanek.pl
M: +48 797 909 631

Wkładamy serce w kamień!
INŻNIER BUDOWY

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
- przygotowywanie dokumentów budowy,
- bieżąca analiza postępu robót oraz kosztów budowy,
- sporządzanie harmonogramów,
- tworzenie raportów tygodniowych i miesięcznych,
- wykonywanie kalkulacji roboczej,
- przygotowywanie materiałów odbiorowych,
- obsługa bieżących potrzeb budowy.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- znajomość obsługi MS Office (w tym Excel), AutoCad,
- dokładność, odpowiedzialność, terminowość
- umiejętność pracy pod presją
- komunikatywność,
- umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne,
- dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B).

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie z długoletnią tradycją w branży,
- przyjazną atmosferę w pracy,
- umowę o pracę,
- rozwój zawodowy,
- atrakcyjny system wynagrodzeń.

M: +48 601 337 812

KIEROWNIK PRODUKCJI / MAJSTER

Wymagania:
- samodzielność,
- znajomość branży kamieniarskiej,
- kilkuletnie doświadczenie przy obróbce kamienia naturalnego,
- mile widziana umiejętność obsługi programu AutoCAD.
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o określonej pozycji rynkowej,
- możliwość zakwaterowania w Daleszycach.

M: +48 605 855 345

OPERATOR MASZYN CNC

Poszukujemy operatora maszyn CNC.

 Wymagania:
- bardzo dobra znajomość programu AutoCad,
- min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze maszyn CNC.

Oferujemy:
- rozwój zawodowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny: